Merhaba!
ustanalbur.com'a Hoşgeldiniz, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Hakkımızda

  


Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismiyiz.

Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık.

Ustanalbur.com e-ticaret sisteminde hizmet vermek üzere İnanç Teknik Ltd. Şti. bünyesinde 2020 yılında kuruldu.

Sektördeki 33 yıllık tecrübesini e-ticaret yatırımı olan İnanç Teknik Ltd. Şti. tüm birikimlerini Ustanalbur.com’a aktararak, endüstriyel pazaryeri modeliyle binlerce ürün ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturmayı hedefleyerek hayata geçirdi.

Hırdavat & Nalbur, Endüstriyel Ürünler, İş Güvenliği, Kimyasal, Yapı & Tesisat ve Bahçe ürünleri gibi farklı kategoriler ile birçok ihtiyaca cevap veren ustanalbur.com binlerce  ürün skalasıyla üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.

ustanalbur.com, müşterileri için güven ve kolaylık ilkesiyle yola çıkmıştır. Bayiler tarafında işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir. Siz de ustanalbur.com’da uygun fiyatlarla kolay ve güvenli bir alişveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Ticari işbirliği için bayimiz olarak e-ticaret dünyasında yerinizi alıp Türkiye’nin her yerinden yeni müşteriler edinebilirsiniz.

 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.